Fotosoutěž

15.07.2022

Soutěžte s námi o skvělou cenu

Milí přátelé,

určitě si všichni užíváte krásných letních dnů i pohody, a to je dobře. Někteří z Vás léto využívají k výletům s dětmi do přírody, toulkám po horských loukách, cykloturistice nebo k jiným aktivitám, které udělají dobře tělu i duši.

Určitě na svých cestách vídáte krásné scenérie, zajímavé památky, nezapomenutelné západy slunce, pasoucí se zvěř, bublající potůčky pod korunami stromů...

Podělte se s námi o tyto zážitky. Nechte nás nahlédnout do různých koutů Krušných hor, které možná řada z nás ještě nenavštívila. Fotografujte! A díky Vašim snímkům budeme cestovat po horách i my.

VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ O NEJZAJÍMAVĚJŠÍ SNÍMEK KRÁSNÉ PŘÍRODY KRUŠNÝCH HOR

Jak se zúčasnit?

Zašlete nám na email fotosoutez@budoucnostproobcany.cz 1 - 2 fotografie pořízené v Krušných horách s několika dalšími informacemi a vyhrajte voucher do wellness centra Stará Lesovna pro 5 osob na 2 hodiny, k tomu láhev kvalitního sektu a mísu čerstvého ovoce.

Co má být obsaženo v emailu?

  • jméno a příjmení autora snímku (pokud je mladší 18ti let, tak i jméno rodiče)
  • datum a místo pořízení fotografie
  • Vaše originální pojmenování snímku (nepovinné)
  • souhlas s uveřejněním Vašich soutěžních snímků na webových stránkách, sociálních sítích a na akci strany v září 2022 (příklad: Souhlasím se zveřejněním zaslaných fotografií politickou stranou Budoucnost pro občany.)

Vaše snímky zasílejte nejpozději do 17. srpna 2022


Jak bude soutěž probíhat ?

Všechny doručené snímky bude posuzovat porota složená z deseti členů strany Budoucnost pro občany, která vybere 10 nejzajímavějších snímků. 

Těchto 10 vybraných snímků bude anonymně zveřejněno na Facebookové stránce. O vítězném snímku se rozhodne ve veřejném hlasování.

Snímky, které byly zaslány do soutěže, vystavíme na veřejné akci strany v září 2022.